Ricochet Polska jest wyłącznym przedstawicielem holenderskiej firmy Saxon - Ricochet International na terenie Polski. Zajmuje się sprzedażą i montażem najwyższej klasy kortów do squasha i ricocheta w systemie Saxon - Fiberesin.
Stworzone przez profesjonalistów z myślą o profesjonalnych graczach, korty w Saxon Sport System wybierane są przez kluby sportowo - rekreacyjne, ośrodki hotelowo - wypoczynkowe, szkoły i uczelnie wyższe oraz prywatnych inwestorów do rezydencji mieszkalnych. Zbudowaliśmy już ponad 500 kortów w całej Europie.

Jedną z podstawowych zalet stosowanego przez nas systemu kortów jest ich konstrukcja niezależna od struktury budynku, nie przenosząca na nią drgań. W oparciu o tę niewidoczną konstrukcję stalową kort zbudowany jest z ciśnieniowo laminowanych paneli ściennych (w przypadku ricocheta również sufitowych) Fiberesin, specjalnej podłogi sportowej z panelami Junckers Beech z litego drewna oraz bezpiecznego szkła stanowiącego wraz ze szklanymi drzwiami ścianę tylną.

Korty mogą być instalowane w nowo wybudowanych budynkach, jak i już istniejących obiektach na dowolnej kondygnacji. W każdym funkcjonują samodzielnie.

Wszystkie elementy kortu są elementami standartowymi. Wpływa to na maksymalne skrócenie procesu instalacji. Profesjonalne ekipy monterskie dają gwarancję, iż montaż zostanie wykonany fachowo i sprawnie. Już po kilku dniach od jego rozpoczęcia Klient otrzymuje kort gotowy do użytkowania.

Korty w systemie Saxon - Fiberesin oferują grającym optymalne parametry gry, a właścicielom niezwykle długie możliwości eksploatacyjne połączone z łatwością konserwacji.

Korty posiadają certyfikaty światowej Federacji Squasha i Międzynarodowej Federacji Ricocheta.


RICOCHET POLSKA
ul. 6 Sierpnia 32/6, 93-623 Łódź, tel. kom.: 0607 443 700
e-mail: biuro@ricochet.pl